Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Female Absolute / White / Adult / Absolute
(Saturday)
A34
Finished
Diana Edwards
Sparks BJJ
Holly Lane High Noon BJJ Team Won by Submission - 03:41
Gi Male Absolute / Purple / Master (30+) / Absolute
(Saturday)
E30
Finished
Christopher De Raismes
Capital MMA & Elite Fitness
Clark Petri Arte Suave Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:30
Gi Male / White / Adult / +222.1 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
Finished
Jacques Cooper
Process Over Prize Academy
Elijah Sadr Big Brothers Won by Walkover
Gi Male Absolute / White / Adult / Absolute
(Saturday)
F34
Finished
Hunter Kriz
One Way Martial Arts
Andrew Thomas Battlefield Jiu Jitsu Won by points - 05:00
No Gi Male / Master (30+) / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C37
Finished
Jose Merino Brito
Ascend/TDBJJ
Won by points - 05:00
Tom Cotter Big Brothers
Gi Male Absolute / Purple / Master (30+) / Absolute
(Saturday)
E31
Finished
John Yun
Valor Academy
Zach Tenorio Baret Submissions Won by Submission - 02:40
Gi Male Absolute / White / Master (30+) / Absolute
(Saturday)
B38
Finished
Magnaijargal Baatar
Chantilly Mma Academy
Mase Hamilton Crazy 88 Won by Submission - 03:26
Gi Female Absolute / White / Adult / Absolute
(Saturday)
A35
Finished
Heather Campbell
One Way Martial Arts
Diana Edwards Sparks BJJ Won by points - 05:00
Gi Male Absolute / White / Adult / Absolute
(Saturday)
F33
Finished
Truman Towle
BETA ACADEMY
William Buggs Big Brothers Won by Submission - 01:59
No Gi Male / Adult / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
F41
Finished
Oluboni Agbaniyaka
Capital MMA & Elite Fitness
Won by points - 05:00
Mark Wells District Martial Arts
No Gi Male / Master (30+) / Beginner / -202.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
E32
Finished
GiHo Yang
Fifty/50 Martial Arts Academy
Won by Submission - 03:16
Victor Mayo Floro BETA ACADEMY
Gi Male Absolute / White / Adult / Absolute
(Saturday)
F35
Finished
Justin Matos
Yamasaki Academy Woodbridge
William Buggs Big Brothers Won by points - 05:00
Gi Female Absolute / White / Adult / Absolute
(Saturday)
A36
Finished
Jollice Boyd
BETA ACADEMY
Holly Lane High Noon BJJ Team Won by points - 05:00
No Gi Male / Adult / Beginner / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
E35
Finished
Luke Davis
Big Brothers
Ross Shuel High Noon BJJ Team Won by Submission - 04:27
No Gi Female / Adult / Beginner / -136.0 lbs (Light)
(Saturday)
B42
Finished
Heather Campbell
One Way Martial Arts
Mackenzie Holtz N-Flux Won by Submission - 01:36
Gi Male Absolute / White / Master (30+) / Absolute
(Saturday)
D33
Finished
John R. Epperson
Gracie Barra Virginia
Justin Amidan Grappling Arts 360 Won by points - 05:00
No Gi Male / Adult / Intermediate / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C40
Finished
Jack Folsom
Fifty/50 Martial Arts Academy
Daniel Gamez District Martial Arts Won by points - 06:00
No Gi Male / Master (30+) / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C38
Finished
Richard Huang
Estilo Jiu Jitsu
Tom Cotter Big Brothers Won by Submission - 01:32
No Gi Female / Master (30+) / Beginner / -136.0 lbs (Light)
(Saturday)
A37
Finished
Hannah Sohn
American Top Team Ashburn
Diana Edwards Sparks BJJ Won by Submission - 01:59
Gi Male Absolute / White / Master (30+) / Absolute
(Saturday)
B39
Finished
John R. Epperson
Gracie Barra Virginia
Won by Submission - 00:49
Magnaijargal Baatar Chantilly Mma Academy
No Gi Female / Adult / Beginner / -136.0 lbs (Light)
(Saturday)
B43
Finished
Heather Campbell
One Way Martial Arts
Mackenzie Holtz N-Flux Won by Submission - 00:47
No Gi Male / Master (30+) / Beginner / -202.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
E33
Finished
Dan Groot
BETA ACADEMY
Won by Submission - 05:00
Victor Mayo Floro BETA ACADEMY
Gi Male Absolute / White / Adult / Absolute
(Saturday)
F36
Finished
Hunter Kriz
One Way Martial Arts
Won by Submission - 01:27
Justin Matos Yamasaki Academy Woodbridge
No Gi Male / Adult / Intermediate / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C41
Finished
Weylin Long
Revolution BJJ Richmond VA
Robbie Martin District Martial Arts Won by Decision - 06:00
No Gi Male / Adult / Advanced / -162.5 lbs (Light)
(Saturday)
A39
Finished
Spencer Pretecrum
BETA ACADEMY
Zach Tenorio Baret Submissions Won by Submission - 02:38
Gi Male Absolute / White / Adult / Absolute
(Saturday)
F37
Finished
Andrew Thomas
Battlefield Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
William Buggs Big Brothers
Gi Male Absolute / White / Master (30+) / Absolute
(Saturday)
D34
Finished
Justin Amidan
Grappling Arts 360
Won by points - 05:00
Mase Hamilton Crazy 88
No Gi Male / Adult / Beginner / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
E36
Finished
Ethan Thomas
Battlefield Jiu Jitsu
Long Luu District Martial Arts Won by points - 05:00
No Gi Female / Adult / Beginner / -125.0 lbs (Feather)
(Saturday)
B46
Finished
Petra Mdanat
N-Flux
Lauren Medina District Martial Arts Won by points - 05:00
No Gi Female / Master (30+) / Beginner / -136.0 lbs (Light)
(Saturday)
A38
Finished
Hannah Sohn
American Top Team Ashburn
Diana Edwards Sparks BJJ Won by Submission - 04:34
No Gi Female / Adult / Beginner / +169.1 lbs (Super heavy)
(Saturday)
D35
Finished
Jessica Wills
BETA ACADEMY
Vanessa Losada BETA ACADEMY Won by Submission - 00:28
No Gi Male / Adult / Intermediate / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C44
Finished
Josue Chavez
Big Brothers
Khaldon Roukie District Martial Arts Won by Submission - 04:54