Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Male / Master (30+) / Advanced / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
B51
Finished
Vollie Hollands III
VB Fight House
Rustam Ismaqilov District Martial Arts Won by Submission - 03:27
No Gi Male / Adult / Advanced / -162.5 lbs (Light)
(Saturday)
A33
Finished
Davaun Jackson
MMA Institute
Won by Submission - 05:54
Unknown User MMA Institute
No Gi Male / Adult / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C33
Finished
Vincent Simons
Lotus Thai Boxing
Andrew Daniel American Top Team, Asburn Won by Submission - 00:12
No Gi Male / Adult / Intermediate / -162.5 lbs (Light)
(Saturday)
E37
Finished
Sean Lancaster
Fifty/50 Martial Arts Academy
Won by Submission - 03:32
Michael Bowlin Battlefield Jiu Jitsu
No Gi Male / Adult / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
Finished
Jose Merino Brito
Silverback/TDBJJ
Won by Walkover
Kordell Williams American Top Team Ashburn
No Gi Male / Adult / Intermediate / -162.5 lbs (Light)
(Saturday)
E38
Finished
Kai Fergerstrom
Silverback/TDBJJ
Won by Submission - 04:43
Bennett Smolen Fifty/50 Martial Arts Academy
No Gi Male / Master (30+) / Advanced / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
B52
Finished
Vollie Hollands III
VB Fight House
Rustam Ismaqilov District Martial Arts Won by Disqualification (disqualification)
No Gi Male / Adult / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C34
Finished
Nick Bertin
Silverback Academy
Won by Submission - 01:51
Noah Miller VCU Grappling Club
No Gi Male / Adult / Beginner / +215.1 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
F37
Finished
Andrew Thomas
Battlefield Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
David Luckett Silverback/TDBJJ
No Gi Male / Adult / Advanced / -136.0 lbs (Light feather)
(Saturday)
A35
Finished
Bryant Lovelace
High Noon BJJ Team
Ray Venzor Big Brothers Won by points - 07:00
No Gi Male / Adult / Beginner / -162.5 lbs (Light)
(Saturday)
B49
Finished
David Lee
Won by Submission - 02:18
Alex Mahoney Calvert MMA/Lineage BJJ
No Gi Male / Adult / Beginner / -149.0 lbs (Feather)
(Saturday)
D37
Finished
Rubin Chen
VCU Grappling Club
Daniel Pak Silverback/TDBJJ Won by points - 05:00
No Gi Female / Adult / Beginner / -147.0 lbs (Middle)
(Saturday)
E39
Finished
Jakiah Boston
Practical mma
Gilda Radwan Silverback/TDBJJ Won by Submission - 04:10
No Gi Male / Adult / Beginner / -162.5 lbs (Light)
(Saturday)
B50
Finished
Jomico Hernandez
VB Fight House
Won by Submission - 03:41
Anthony Rubio VCU Grappling Club
No Gi Male / Adult / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C35
Finished
John Connors
District Martial Arts
Andrew Daniel American Top Team, Asburn Won by points - 05:00
No Gi Male / Adult / Beginner / -202.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
F39
Finished
Pablo Maltez
Six Blades Jiu Jitsu Academy Nova
Won by Submission - 04:15
Jonathan Koritzer
No Gi Male / Adult / Beginner / -149.0 lbs (Feather)
(Saturday)
D38
Finished
Brett Kohler
UFC GYM Reston
Calvin Hurlbert VCU Grappling Club Won by points - 05:00
No Gi Female / Adult / Beginner / -147.0 lbs (Middle)
(Saturday)
E40
Finished
Cali MacEachen
District Martial Arts
Won by points - 05:00
Diana Edwards Sparks BJJ
No Gi Male / Adult / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C36
Finished
Jose Merino Brito
Silverback/TDBJJ
Won by points - 05:00
Nick Bertin Silverback Academy
No Gi Male / Adult / Intermediate / -215.0 lbs (Super heavy)
(Saturday)
B53
Finished
Ramzi N
BETA ACADEMY
William Madeja One Spirit MA - Pedro Sauer Won by Submission - 00:45
No Gi Female Absolute / Adult / Advanced / Absolute
(Saturday)
B58
Finished
Sa'idah Durkee
Big Brothers
Won by points - 07:00
Maya Stewart Kaizen MMA
No Gi Female / Adult / Beginner / -125.0 lbs (Feather)
(Saturday)
C39
Finished
Emily Kehoe
High Noon BJJ Team
Lauren Medina District Martial Arts Won by Submission - 03:09
No Gi Male / Adult / Beginner / -149.0 lbs (Feather)
(Saturday)
D39
Finished
Daniel Pak
Silverback/TDBJJ
Won by points - 05:00
Dean Hendricks VCU Grappling Club
No Gi Male / Adult / Intermediate / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
F41
Finished
Omar Quintanilla
Silverback/TDBJJ
Won by points - 06:00
Peter Morris Combat Principles MMA
No Gi Female / Adult / Beginner / -147.0 lbs (Middle)
(Saturday)
E41
Finished
Angela Gomez
Kaizen MMA
Won by points - 05:00
Gilda Radwan Silverback/TDBJJ
No Gi Male / Master (30+) / Beginner / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
D42
Finished
Daniel Ray
Max Carr Lotus Thai Boxing Won by points - 05:00
No Gi Male / Adult / Beginner / -175.5 lbs (Middle)
(Saturday)
C37
Finished
John Connors
District Martial Arts
Won by points - 05:00
Nick Bertin Silverback Academy
No Gi Male / Adult / Advanced / -136.0 lbs (Light feather)
(Saturday)
A36
Finished
Bryant Lovelace
High Noon BJJ Team
Ray Venzor Big Brothers Won by points - 07:00
No Gi Male / Adult / Intermediate / -215.0 lbs (Super heavy)
(Saturday)
B54
Finished
Ramzi N
BETA ACADEMY
William Madeja One Spirit MA - Pedro Sauer Won by Submission - 03:31
No Gi Male / Adult / Beginner / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
E44
Finished
Rashod Betton
Kaizen MMA
Wilson Melgar Chantilly Mma Academy Won by points - 05:00
No Gi Male / Adult / Beginner / +215.1 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
F38
Finished
Jae Lee
Chantilly Mma Academy
Andrew Thomas Battlefield Jiu Jitsu Won by Submission - 04:55
No Gi Female / Adult / Beginner / -125.0 lbs (Feather)
(Saturday)
C40
Finished
Emily Kehoe
High Noon BJJ Team
Lauren Medina District Martial Arts Won by Submission - 00:39